Василь Гончар, директор Сокирянського лісгоспу взяв участь у роботі IV з’їзду Товариства лісівників України
42603570_846360468905081_2330276777512927232_o

Днями у Києві відбувся IV з’їзд Товариства лісівників України, в якому взяли участь 500 делегатів з усієї України, зокрема,  і лісівники Чернівецької області на чолі з начальником управління лісового та мисливського господарства Віктором Сахнюком. Сокирянщину на з’їзді представляв Василь Гончар, директор ДП «Сокирянське лісове господарство».

Як повідомив журналістам Василь Борисович, головною метою скликання IV з’їду лісівників України стало опрацювання спільних рішень за участю фахівців лісового господарства, урядовців, закордонних експертів, інвесторів, представників деревообробного сектору щодо подальшого розвитку та реформування лісового господарства на основі європейських стандартів та досвіду.

Василь Гончар взяв участь в обговоренні нагальних питань щодо стану, проблем та перспектив розвитку лісового господарства України та вітчизняної деревообробної промисловості. Відтак учасники підтримали пропозицію Президії Всеукраїнської ради Товариства лісівників України щодо утворення міжгалузевої асамблеї «Люди для лісу – ліс для життя» із запрошенням до участі в її роботі професійних лісівників, науковців, народних депутатів України, урядовців.

За матеріалами прес-служби Чернівецького ОУЛМГ