Василя Дейнека нагороджено почесною відзнакою ОДА
N7YfaDDM5tCwR2fxULqY.r695x430

Заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди 70-річчя від Дня народження днями вручив Почесну відзнаку обласної державної адміністрації «На славу Буковини» заступникові директора філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» приватного акціонерного товариства «Укргідроенерго» Василю Дейнекові. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Василь Дейнеко – один з першопрохідців  і засновників  будівництва гордості нашого краю – Дністровської ГАЕС. Від майстра будівельного управління Дністровського гідрокомплексу у 70-их роках він виріс до заступника директора філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».

Обирався депутатом Новодністровської міської ради двох скликань, Сокирянської районної ради п’ятьох скликань та депутатом трьох скликань Чернівецької обласної ради.

Всі ці роки  Василь Дейнеко присвятив розвитку Сокирянщини, яка стала його другою домівкою, та гідроенергетиці, за що нагороджений нагрудним знаком «Почесний Працівник «Укргідроенерго».