Вчора відбулася позачергова сесія Сокирянської районної ради (ВІДЕО)
IMG_1515

У вівторок, 11 червня, в залі засідань Сокирянської районної ради відбулась позачергова сесія. Депутати в ході пленарного засідання внесли зміни до районного бюджету, призначили нового директора районного будинку культури, заслухали звіт Кельменецької місцевої прокуратури про результати діяльності у 2018 році.

Крім того на засіданні затверджено Програми розвитку малого і середнього підприємництва, розвитку туризму, комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян. Внесено зміни до районних програм книговидання  місцевих авторів та підготовки до військової служби та призову до лав Збройних сил України.

Депутати райради проаналізували проект удосконалення адміністративно-териоріального устрою базового та районного рівнів Чернівецької області та затвердили текти звернень до Президента України Володимира Зеленського з проханням змінити методику формування об’єднаних громад, переглянути функції та межі госпітальних округів Чернівеччини і звернення щодо негативної практики Кабінету Міністрів України при розподілі коштів державного фонду регіонального розвитку.

Детальніше про все це слухайте на хвилях «СОК ФМ» та читайте на Північно-Бессарабському інформаційному порталі згодом.