Ветерани футзалу змагалися у Новодністровську

1 грудня у Новодністровську відбувся ветеранський турнір з футзалу (вікова категорія 40+), який традиційно відбувається у цю пору року.

Участь у відкритому турнірі взяло 6 команд: дві новодністровських «Ветерани спорту» (ГО «Футбол для всіх віків) та «Тірас», «Авангард» (м.Сокиряни), «Колос» (м.Муровані Курилівці), «Агробізнес» (м.Нова Ушиця) та «Дружба» (смт Чемерівці).

Змагання розпочалися з урочистого відкриття, яке провела начальник відділу молоді та спорту – Тетяна Зубець.

Команди були розподілені на дві підгрупи по 3 команди. За підсумками ігор із першої підгрупи вийшли команди «Колос» та «Авангард». Із другої –«Тірас» та «Агробізнес».

У фіналі новодністровський «Тірас» переміг поп енальті мурованокурилівчан з рахунком 4:2, що забезпечило їм ІІІ місце. А у двобої за 1 місце сокирянський «Авангард» (також по пенальті) виборов жадану перемогу у футболістів Нової Ушиці з тим самим рахунком 4:2.

Загалом місця турніру розподілились так:

І місце – «Авангард», м.Сокиряни,

ІІ місце – «Агробізнес», м.Нова Ушиця

ІІІ місце – «Тірас», Новодністровськ.

Цікаво, що торік турнір відбувася майже тим самим складом команд, лиш цього року замість «Ласки» змагались футболісти «Тірасу». У 2018-му І місце посіли новодністровські «Ветерани», ІІ – Муровані Курилівці і ІІІ – «Ласка».

Команди-призери були нагороджені відповідними кубками, медалями та дипломами від організатора турніру – Новодністровської міської ради.

Кращим гравцем турніру був визнаний Олександр Залевський з команди «Агробізнес». Кращий бомбардир – Олег Харчук з «Тірасу». Кращий воротар (як і у 2018-му) – Ростислав Бузило з «Авангарду».

Вітаємо спортсменів із черговими перемогами та бажаємо подальших спортивних звершень!