Від сьогодні всі освітні установи Сокирянського району перебуватимуть на карантині
023486dcef75724b0ee9cffdab86d47a_preview_w440_h290

Враховуючи загальну ситуацію в країні, рекомендації МОЗ, рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України, рішення обласної комісії ТЕБ та НС, вчора, 5 березня, відбулося засідання районної комісії ТЕБ та НС.

За її рішенням з 6 березня всі загальноосвітні навчальні заклади, дошкільні установи, позашкільні та спортивні заклади, а також Сокирянське вище професійне училище закриють на карантин. Окрім того, буде обмежено проведення масових заходів, а лікарня та митна служба працюватиме в посиленому режимі.
Разом з тим, Сокирянська районна державна адміністрація звертається до жителів Сокирянщини з проханням не створювати панічні настрої, дотримувати алгоритму дій щодо особистої гігієни, по можливості відмінити заплановані подорожі за межі області та України.
Вчора, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України,в Чернівцях визнала реєстрацію випадку COVID-19 локальною надзвичайною ситуацією на регіональному рівні.
У зв’язку з фіксацією випадку COVID-19 у Чернівцях, в Чернівецькій області планується запровадження вимушених протиепідемічних заходів, зокрема, заборона масових заходів, концертів, конференцій, спортивних подій та призупинення навчального процесу.
Задля недопущення поширення коронавірусної інфекції в Україні було прийнято рішення ввести обмежувальні протиепідемічні заходи в окремому регіоні України. Також це робиться для забезпечення спокою громадян, які схвильовані через фіксацію COVID-19.
Такі заходи потрібні, щоб зменшити масові скупчення людей. Оскільки, коронавірус передається крапельним шляхом, відповідно збудник COVID-19 від хворої людини може поширюватися максимум на 1,5-2 м.
Протиепідемічні заходи вводяться у Чернівецькій області на 16 днів починаючи із 6 березня.
Про правила гігієни та безпеки щодо коронавірусу читайте за посиланням: https://covid19.com.ua/.