Від сьогодні заборонено перебування на вулицях та у громадських місцях Сокирянщини без засобів захисту (маски)
pm2Yt1581525978

Враховуючи загальну епідемічну ситуацію в Чернівецькій області, рішенням районної комісії ТЕБ та НС, що відбулася вчора, 22 березня, під головуванням голови райдержадміністрації Ірини Антонюк, з метою вжиття жорстких заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, спричиненої COVID-19 перебування на вулицях та в громадських місцях без засобів захисту (маски) на Сокирянщині заборонено.
Серед рішень комісії також:
– заборона виконання ремонтно-будівельних робіт, крім робіт пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності мешканців району;
– заборона відвідування населенням дитячих, спортивних майданчиків, скверів та парків;
– запроваджено обов’язковий масковий режим в усіх торговельних закладах, аптеках, банківських установах, закладах поштового зв’язку;

Також запроваджують тимчасові посвідчення для працівників підприємств, що продовжують діяльність в умовах надзвичайної ситуації для пересування на території Сокирянського району. Рішенням комісії обмежили пересування на вулицях дітей віком до 14 років без супроводу дорослих. Пише сайт Сокирянської РДА.

Дотримання вимог буде контролюватися правоохоронними органами та відповідними профільними службами. Дотримуйтеся КАРАНТИНУ.