Відбулась нарада із заступниками директорів з виховної роботи та педагогами-організаторами закладів освіти громади

13 жовтня 2021 року відбулась нарада із заступниками директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів освіти громади під керівництвом начальника відділу освіти міської ради Галини Рябко.

Розмова велася про аспекти організації в навчальних закладах перших етапів різноманітних конкурсів та заходів, а також про підсумки вже проведених змагань. Особливу увагу начальник відділу освіти Галина Рябко звернула на дотримання протиепідемічних вимог у закладах освіти та наголосила на обов’язковості виконання карантинних обмежень.

В ході зустрічі, зокрема, йшлося про проведення І етапу обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька» та Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна». Окрему увагу приділено і питанню щодо організації змагань зі спортивного орієнтування «Патріот» серед учнів закладів загальної середньої освіти громади.

Обговорили учасники зібрання і результати Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» та підсумки ХХХ туристського зльоту педагогічних працівників та учнівського туристського зльоту.

Розглянуто і ряд інших організаційних питань.