Відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Відповідно до плану роботи  відділу освіти Сокирянської РДА 21 лютого  2020 року в залі засідань відділу освіти районної державної адміністрації відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

Освітня галузь завжди реагувала на суспільні зміни. Аналізуючи тенденції сучасного стану розвитку освіти, бачимо, що основні виклики сьогодення пов’язані з підготовкою педагога до роботи в умовах Нової української школи.

Ці виклики для методичних служб усіх рівнів постають у контексті Закону України «Про освіту», концептуального документа реформування освіти «Нова українська школа».

З інформацією про організацію  проведення атестації керівних та педагогічних кадрів у 2019/2020 навчальному році ознайомив присутніх завідувач районним методичним кабінетом Микитюк Віталій Михайлович. Також  довів до відома присутніх  зміни  щодо планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників, у зв’язку із прийняттям Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800.

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи  пройшла результативно, були надані рекомендації щодо  підготовки   пропозицій зі шкіл району для підвищення кваліфікації педагогічних працівників  на 2020 рік.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Погребняк Ніна Вікторівна особливу увагу приділила питанням проведення роз’яснювальної роботи щодо порядку проведення та особливостей реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання і організації роботи закладів освіти щодо підготовки випускників шкіл до ЗНО-2020.

Також Євлампієвою Наталією Станіславівною, методистом районного методичного кабінету, було проаналізовано хід проведення обласних предметних олімпіад з навчальних дисциплін та районного етапу конкурсу-захисту МАН в 2019/2020 навчальному році.

Зазначимо, що основна мета діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи:  дати поштовх до самоосвіти, самовдосконалення та самореалізації, допомогти вчителю розкрити свої таланти, надати йому кваліфіковану допомогу як у питаннях теорії, так і в практичній діяльності у підвищенні результативності його педагогічної діяльності. Цей пріоритет забезпечує динамічний розвиток педагогічної спільноти.

Завідувач РМК ВО РДА

Микитюк Віталій Михайлович