Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

12 липня, під керівництвом Сокирянського міського голови Василя Козака відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. За участю секретаря міської ради Любові Степаненко, заступників міського голови Івана Гангала та Оксани Бабій, керуючої справами виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, старост населених пунктів краю та керівників окремих структурних підрозділів розглянуто низку питань із різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, ухвалено рішення щодо питань раніше розглянутих на засіданні комісії з питань захисту прав дитини та утворено місцеву комісію з питань формування пропозицій щодо спрямування субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, для впровадження заходів щодо придбання та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

В ході засідання також йшлося про затвердження висновку органу опіки та піклування по доцільності призначення опікуна над повнолітньою недієздатною особою.

Під час роботи члени комісії розглянули заяву громадянина про присвоєння поштової адреси та надали дозвіл на приватизацію квартир молодим лікарям-медикам Сокирянської лікарні, які пропрацювали на благо жителів громади більше 10 років.