Відбулось засідання 20-ої позачергової сесії Сокирянської районної ради VII скликання

Сьогодні, 27 березня, відбулось пленарне засідання 20-ох позачергової сесії Сокирянської районної ради VII скликання. Відкрив пленарне засідання голова районної ради Василь Козак. Участь у роботі сесії взяли заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк. Перед початком засідання присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання. Пише сайт Сокирянської районної ради.

На порядок денний сесії винесено низку важливих для функціонування району питань. Зокрема, депутати заслухали звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Сокирянського району за 2019 рік та затвердили відповідну програму на 2020 рік. Також затверджено Районну програму підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Сокирянська стоматологія», вирішено питання щодо врегулювання оплати комунальних послуг медичними закладами району, а також ряд питань у сфері комунальної власності та земельних відносин. З поміж іншого депутати районної ради заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік, а також внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік.
Особливу увагу приділили питанням, які стусуються ситуації із поширенням інфекції, спричиненої COVID – 19.
В ході проведення засідання сесії було дотримано всіх санітарних норм та вимог, депутатів та запрошених забезпечено масками.

Повне відео засідання та детальна інформація – незабаром.