Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин

14 вересня, в Сокирянській міській раді відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, яке провів голова комісії Віталій Ладан.

За участю начальника відділу регулювання земельних відносин та екології Наталії Ожеван члени комісії розглянули 17 питань порядку денного. Серед перших – питання про затвердження Детального плану територій, що входять до складу громади, про надання дозволу на розробку проєктів із землеустрою, зокрема, щодо відведення земельної ділянки, встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), поділу та об’єднання земельної ділянки.

Йшлося й про надання дозволу на викуп земельних ділянок, затвердження проєктів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки та про передачу земельних ділянок в оренду.

Обговорили депутати і питання про затвердження технічних документацій із землеустрою, а саме, щодо інвентаризації земель комунальної власності та щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Члени постійної комісії підтримали й припинення дії договорів про встановлення земельного сервітуту.