Відбулось засідання виконавчого комітету Сокирянської міської ради

15 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сокирянської міської ради. Головував на засіданні Сокирянський міський голова Василь Козак. До участі у роботі виконавчого органу долучились секретар міської ради Любов Степаненко, заступники міського голови Іван Гангал та Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ауріка Мойсеєнко, а також старости населених пунктів громади та керівники окремих структурних підрозділів органу місцевого самоврядування.

На порядку денному, членами виконавчого комітету було розглянуто 14 питань, зокрема, щодо керування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, низку питань у сфері благоустрою, соціального захисту населення, надання матеріальної допомоги жителям громади.

Серед перших розглянуто питання готовності закладів освіти громади до початку нового навчального року та роботи у осінньо-зимовий період.

Виконавчим комітетом було заслухано питання, щодо припинення опіки над малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування; закріплення за дитиною, позбавленою батьківського піклування, права на користування житлом та призначення відповідальним за збереження житла опікуна дитини, та інші.

Окрім того, члени виконкому погодили встановлення режиму роботи об’єкту торгівлі, розглянули питання, зокрема, про надання дозволу на видалення дерев та зелених насаджень, про схему розміщення контейнерних майданчиків з прилеглими територіями, а також, щодо надання дозволу на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Сокирянської міської ради.

Звернуто увагу і на організацію дитячого харчування та затвердження списків дітей (діти-сироти, діти, які позбавлені батьківського піклування, малозабезпечені сім’ї, діти учасників АТО/ООС та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах) на безкоштовне харчування у закладах освіти громади. «Організація харчування для закладів освіти – це один із найважливіших аспектів у нашій роботі. Якість продукції відстежується та перевіряється», – зазначила начальник відділу освіти Галина Рябко.

Важливим було і питання про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства за ознакою статі. «Завданням мобільної бригади – є надання психологічної допомоги постраждалим особам, інформування постраждалих осіб щодо послуг, які надаються задля позбавлення наслідків насильства, консультування, швидке реагування», доповіла Юлія Дерен – головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення.