Відбулось жеребкування Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр» сезону 2018/2019р.

19.10.2018 року, в приміщенні Новодністровської міської ради, відбулась нарада представників команд, що виявили бажання взяти участь у Відкритому чемпіонаті м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр».

Цього року офіційне підтвердження, у визначений організаторами термін, надало 8  футзальних колективів, які згідно затвердженого Регламенту та Положення змагатимуться по коловій системі, в два кола. Ігри проходитимуть в ігровому залі спортивного комплексу КУ «Новодністровська ДЮСШ».

Згідно наданих пропозицій представників команд та послідуючого відкритого голосування, прийнято рішення щодо добровільного та резервного внеску команд, кількості «легіонерів» в заявці на Лігу та склад суддівського та дисциплінарного комітетів.

Головний спонсор змагань, фізична особа – підприємець Маслюк Д.В., який свою підприємницьку діяльність здійснює з метою надання громадянам можливості працевлаштування за кордоном під відомим, власним брендом –  «Віза Центр», крім офіційного нагородження призерів Чемпіонату, гарантував нагороди для всіх команд-учасників змагань в залежності від їх підсумкового зайнятого місця.

Згідно проведеного жеребкування, повідомляємо про календар ігор на перше коло Чемпіонату:

1 тур 28.10. (неділя)

12.00  «Тірас» (м.Новодністровськ) – «Аура» (с.Шишківці)

13.15  «Аякс» (с.Вітрянка) – «Аматор» (м.Сокиряни)

14.30  «Віза Центр» (с.Білоусівка) – «Легіон» (с.Грубна)

15.45  «Ласка» (м.Новодністровськ) – «Дністер» (м.Новодністровськ)

 

2 тур. 04.11. (неділя)

12.00 «Аматор» (м.Сокиряни) – «Віза Центр» (с.Білоусівка)

13.15  «Легіон» (с.Грубна) – «Ласка» (м.Новодністровськ)

14.30  «Аура» (с.Шишківці) – «Дністер» (м.Новодністровськ)

15.45  «Тірас» (м.Новодністровськ) – «Аякс» (с.Вітрянка)

 

3 тур. 11.11. (неділя)

12.00 «Дністер» (м.Новодністровськ) – «Легіон» (с.Грубна)

13.15  «Ласка» (м.Новодністровськ) – «Аматор» (м.Сокиряни)

14.30  «Аякс» (с.Вітрянка) – «Аура» (с.Шишківці)

15.45  «Віза Центр» (с.Білоусівка) – «Тірас» (м.Новодністровськ)

 

4 тур. 18.11. (неділя)

12.00 «Аякс» (с.Вітрянка) – «Віза Центр» (с.Білоусівка)

13.15  «Тірас» (м.Новодністровськ) – «Ласка» (м.Новодністровськ)

14.30  «Аматор» (м.Сокиряни) – «Дністер» (м.Новодністровськ)

15.45  «Аура» (с.Шишківці) – «Легіон» (с.Грубна)

 

5 тур. 02.12. (неділя)

12.00 «Аматор» (м.Сокиряни) – «Легіон» (с.Грубна)

13.15  «Ласка» (м.Новодністровськ) – «Аякс» (с.Вітрянка)

14.30  «Віза Центр» (с.Білоусівка) – «Аура» (с.Шишківці)

15.45  «Дністер» (м.Новодністровськ) – «Тірас» (м.Новодністровськ)

 

6 тур. 09.12. (неділя)

12.00 «Аякс» (с.Вітрянка) – «Дністер» (м.Новодністровськ)

13.15  «Аура» (с.Шишківці) – «Аматор» (м.Сокиряни)

14.30  «Легіон» (с.Грубна) – «Тірас» (м.Новодністровськ)

15.45  «Віза Центр» (с.Білоусівка) – «Ласка» (м.Новодністровськ)

 

7 тур. 16.12. (неділя)

12.00 «Ласка» (м.Новодністровськ) – «Аура» (с.Шишківці)

13.15  «Аматор» (м.Сокиряни) – «Тірас» (м.Новодністровськ)

14.30  «Легіон» (с.Грубна) – «Аякс» (с.Вітрянка)

15.45  «Дністер» (м.Новодністровськ) – «Віза Центр» (с.Білоусівка)