Відбувся фінал чемпіонату району з міні-футболу
c673d5dcc1298a3c59e5f255157ee30b

За доброю традицією 9 травня, в День Перемоги, на районному стадіоні відбулися спортивні змагання. У фіналі Чемпіонату району з міні – футболу взяли участь 4 ФСК ВФСТ «Колос» з населених пунктів – Вітрянка, Василівка, Шишківці та Сокиряни. В напруженій грі за коловою системою 4 місце посіла команда з с. Василівка, 3 місце вибороли футболісти з Шишківців, 2 – ми стали гравці команди с. Вітрянка, а переможцями цього разу вийшли футболісти ФСК райцентру м. Сокиряни.

Кращі гравці – Цимбалюк Тарас (с. Василівка), Адажінік Дмитро (с. Вітрянка), Хабуля Василь (с. Шишківці) та Шишмарьов Павло (м. Сокиряни).

Привітав команди та переможців перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Маркевич та голова районної ГО ВФСТ «Колос» Владислав Черней. Команди нагороджені медалями та грамотами.