Відбувся пленум районної ветеранської організації

В залі територіального центру відбувся пленум районної організації ветеранів війни і праці. В пленумі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Петро Бескупський, голова районної ради Василь Козак, керівники профільних служб та галузевих управлінь.

Розпочала пленум голова районної ветеранської організації Ніна Бурденюк, яка зокрема зазначила, що в районі стартував звітно – виборний рік. Адже нинішнього року відбудеться звітно – виборна конференція, якій передуватимуть звіти первинних організацій, активу ради та голови районної ветеранської організації. Вона також зауважила, що сьогодні голови первинних організацій можуть задати будь – яке питання представникам організацій та установ району, з тим аби максимально донести до пенсіонерів на селі інформацію щодо соціального захисту, пільгового перевезення, медичного обслуговування тощо.

Серед питань, які найбільше турбують ветеранів та людей похилого віку – оформлення документів на призначення житлової субсидії, оплата за електроенергію та природній газ, високі ціни на ліки. По цих питаннях детально поінформували представники управління соціального захисту, Сокирянського РЕМу та управління газового господарства.

Як зазначили керівники районної влади питання обслуговування ветеранів, людей поважного віку знаходить на постійному контролі. «Жодне звернення ветерана не залишилося поза увагою», – наголосив Василь Козак. За словами Петра Бескупського  з будь – який питань можна звернутися щодня до керівництва райдержадміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрації, або до голови ветеранської організації, всі звернення будуть розглянуті та по можливості вирішені.

Результатом засідання стало прийняття спільного рішення щодо напрямків подальшої діяльності та співпраці між його учасниками.

Довідково: 

Наразі на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги управління соціального захисту населення Сокирянської районної державної адміністрації перебувають 1402 ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». З них: 69 – інвалідів війни та осіб, прирівняних до інвалідів Великої Вітчизняної війни; 111 – учасників бойових дій; 1035 – учасників війни; 178 – членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війн. Всі вони користуються передбаченим законодавством пільгами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 14 = 19