Відбувся районний етап фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька – 2020»
Багата Сокирянщина на талановитих людей. А відкриваються таланти ще з дитинства. Не залишаються не поміченими і юні обдарування краю. Так, 20 листопада 2020 року, відбувся районний етап фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька-2020», метою якого є виявлення творчо обдарованих дітей. У конкурсі взяли участь 11 учасників з 10 навчальних закладів. Серед юних талантів – учні Сокирянської та Ломачинецької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст.,  Сокирянської гімназії, Михалківського, Білоусівського, Василівського та Гвіздовецького ліцеїв,  Романковецького ліцею ім. академіка К.Ф. Поповича, Корманського та Селищанського навчально-виховних комплексів, а також    Сокирянського вищого професійного училища.
Особливістю цьогорічного фестивалю-конкурсу було те, що він проводився в режимі он-лайн, але це не завадило конкурсантам показати свої таланти. Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: І категорія – учасники 9-11 років; ІІ категорія – учасники 12-14 років; ІІІ категорія – учасники 15-17 років, у наступних номінаціях:  «Художнє читання», «Вокал» та «Хореографія».
Отже, переможцями районного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька» у молодшій віковій категорії стали: Корчинська Анастасія –  ЗЗСО І-ІІІ ст. м.Сокиряни (керівник Янчак О.О.) та Ваданюк Валерія – Романковецький ліцей ім. академіка К.Ф.Поповича (керівник Кремінський В.О.).
У середній віковій категорії переможницею журі конкурсу визначило   Дудун Дар’ю – ученицю Ломачинецької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Євань Н.М.).
У старшій віковій категорії перемогу отримала Боднар  Мілана – учениця Селищанського навчально-виховного комплексу ( керівник Коротіч М.Г).
Переможці районного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька-2020» візьмуть участь у обласному етапі конкурсу,  який відбудеться 2-4 грудня 2020 року, також у режимі он-лайн.
Вітаємо переможців! Бажаємо всім учасникам творчих злетів та впевненості у своїх можливостях!