Відбувся семінар-навчання для засуджених СВК № 67

З метою забезпечення участі осіб, які найближчим часом будуть звільнені з державної установи «Сокирянська виправна колонія (№ 67)», в рамках програми диференційованого виховного впливу «Підготовка до звільнення» 27 липня 2021 року в установі за сприянням благодійної організації «FREE ZONE 100% життя м. Чернівці» проведено із засудженими семінар-заняття на тему: «Підготовка засуджених до звільнення. Надання соціальних послуг та допомоги після звільнення з місць позбавлення волі».

Дане заняття із засудженими установи проведено регіональним координатором благодійної організації «FREE ZONE 100% життя м. Чернівці» Іваном Горяніним та старшим інспектором з питань підготовки засуджених до звільнення майором внутрішньої служби Романом Цвентарним.

Під час заходу засудженим було надано змістовну інформацію щодо соціального супроводу осіб, що звільняються з місць несвободи та які вживали наркотичні речовини, надання допомоги таким особам у пошуках роботи після звільнення, надання консультативних послуг соціальними працівниками даної організації, порядок отримання одноразової грошової допомоги в разі їх звернення за такою допомогою.