Відео – у Бурбака відкрилися суперсили депутата-мутанта
2375861

5 років Максим Юрійович так покращував наше життя разом із Порошенком, що тепер йому треба піти ще на 5 років, щоб виправити всі попередні помилки.

І сміх, і гріх. Але без іронії не обійтися, коли читаєш його передвиборчу програму.

Уважно перечитала кілька раз передвиборчу програму одіозного Максима.

Охоплено, так би мовити, смаки представників різних верств населення 204 виборчого округу.

У загальному непогано.

Хоча місцями рівень популізму, на мою думку, непристойно зашкалює: боротьба з корупцією на всіх владних рівнях, звільнення корумпованих суддів і т. п. – все, що гріє вухо наївного виборця

А з іншого боку, ну хоч вбийте, але не розумію: як пан Бурбак має все це реалізовувати?! Одна справа бути головою найбільшої парламентської фракції, мати “своїх” міністрів в уряді Гройсмана (у тому числі, міністрів юстиції та внутрішніх справ) і не досягти цього результату за 5 років , будучи при владі (це я про корупцію та суддів). А тут (без партії, один-одиньошенький у ВРУ….) і такі потуги та амбіції !?

Невже, у пана Максима відкрилися супер-сили депутата-мутанта?

А, може, він баластується не у ВРУ, а на посаду прем’єр-міністра?!
Пане Максиме, Ви ж юрист: і добре знаєте, що основна робота депутата ВРУ – це прийняття законів, створення механізмів для ефективного функціонування держави.

Повірте: якщо парламент прийме нормальні закони, а депутати не будуть вмішуватися у діяльність виконавчої влади, процеси створення ОТГ, то громади самі зможуть знайти інвесторів, провести інвентаризацію земель, відремонтувати водогони, дороги, вкладати вікна в школах ….. і не проситимуть грошей на магнітофон в клуб
Не вірите?!

Красномовний виступ депутата Володимира Парасюка впевнена Вас переконає

Автор: Марина Вахоцька (Буковина Онлайн)