Віднині жителі Сокиряннщині зможуть оформити паспорт для виїзду за кордон в місцевому відділенні Державної міграційної служби України

Дотепер аби отримати паспорт для виїзду за кордон мешканцям Сокирянського району доводилося двічі їхати до сусідньої Кельменеччини. Це не тільки незручно, а й дорого. І ось сьогодні в районному секторі управління Державної міграційної служби України відбулося відкриття спеціального сучасного робочого місця, де віднині жителі м. Сокиряни, населених пунктів  району та сіл сусідніх областей зможуть отримати послуги з оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

Плідної роботи службовцям побажали в.о. голови райдержадміністрації Петро Бескупський, голова районної ради Василь Козак, заступник начальника управління ДМС України в Чернівецькій областіВалерій Попов.

За словами керівників районної влади, віддаленість району від обласного центру змушує місцеву владу постійно вишукувати можливості для створення зручностей для людей та наближення надання їм адміністративних послуг. Однією з проблем була видача закордонних паспортів. Люди змушені були їхати до Кельменецького відділення, вистоювати в черзі для подання документів, а потім повторно приїжджати для отримання паспорту. Отож, було прийнято рішення віднайти приміщення, створити належні умови для надання відповідних послуг населенню регіону. В стислі терміни, при підтримці обласного управління  Державної міграційної служби України,  були здійснені відповідні заходи, і вже від сьогодні жителі можуть оформити звичайний закордонний паспорт та біометричний паспорт в зручний час, не вистоюючи довжелезні черги та не виїжджаючи з району. Зручність розташування служби очевидна: поруч – відділення банку, райвідділ міліції, фінансові установи району. Окрім того, як відзначив голова районної ради Василь Козак, створення такого спеціального робочого місця це ще і надходження до районного бюджету, адже послуга не безкоштовна.

Як зазначив заступник начальника управління ДМС України в Чернівецькій області Валерій Попов завдяки місцевій владі та тісній співпраці вдалося забезпечити людей даною адміністративною послугою. Наразі на Буковині відкрито 10  аналогічних робочих місць, вирішується питання про їх відкриття в Хотині та Кіцмані, залишається проблемою Путила та Герца.

Відтак, поспілкувавшись з районними та обласними ЗМІ, голова районної ради Василь Козак зголосився бути першим відвідувачем підрозділу і особисто переконався, що за лічені хвилини можна пройти процедуру оформлення документів на отримання біометричного паспорту.

Довідково: Паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна отримати з понеділка по середу в районному секторі управління Державної міграційної служби України по вулиці Горького 5.  Паспорт оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, громадянам віком від 16 років – строком на 10 років. Для отримання послуги необхідно подати до підрозділу ДМС відповідні документи, у разі оформлення паспорта з електронним чіпом, під час оформлення заяви у підрозділі ДМС необхідно пройти процедуру сканування відбитків вказівних пальців рук. Звернувшись до територіального органу ДМС можна  отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, надавши паспорт громадянина України для внесення відповідної відмітки, або відмову в оформленні та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Вартість послуги: держмито – 170 грн,   вартість послуг – 87,15 грн., вартість бланка паспорту з електронним чіпом (біометричний паспорт) – 304 грн. 32 коп., без електронного чіпа – 238 грн. 32 коп.

У разі термінового (протягом 7 робочих днів) оформлення: держмито – 340 грн., вартість послуг – 174,30 грн., вартість бланка з електронним чіпом (біометричний паспорт) – 304 грн. 32 коп., без електронного чіпа – 238 грн. 32 коп.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА

 1. nfr коментує:

  “завдяки місцевій владі”,козаку,безкупському…ну-ну-їдьте люди світами,а місцева влада в лице козака та безкупського буде кричати вам вслід про кількість “працевлаштованих” у районі.а при чому райвідділ міліції?там теж треба відмітитись-проплатити?чи получити від “красномордих” повістку в АТО?

  • nfr коментує:

   ну і що не було сумнівів щодо райвідділу міліції,чи потрібно туди йти,читаємо закон- ЗАТВЕРДЖЕНО
   постановою Кабінету Міністрів України
   від 31 березня 1995 р. N 231
   (у редакції постанови Кабінету Міністрів України
   від 24 березня 2004 р. N 380
   ( 380-2004-п ) Оформлення та видача паспорта / проїзного документа

   10. Для оформлення паспорта у разі тимчасового виїзду за
   кордон подається:

   заява-анкета встановленого зразка; { Абзац другий
   пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 858
   ( 858-2007-п ) від 26.06.2007 }

   паспорт громадянина України, свідоцтво про народження (для
   осіб віком до 16 років) (після прийняття документів повертається);
   { Абзац третій пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановою
   КМ N 580 ( 580-2006-п ) від 27.04.2006 }

   { Абзац четвертий пункту 10 виключено на підставі Постанови
   КМ N 580 ( 580-2006-п ) від 27.04.2006 }

   копія виданої податковим органом довідки про присвоєння
   ідентифікаційного номера, крім осіб, які через свої релігійні або
   інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного
   номера та офіційно повідомляють про це відповідні державні органи;

   дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 сантиметра;

   квитанція про сплату державного мита або документ, що
   підтверджує право на звільнення від його сплати.

   • nfr коментує:

    військомат теж не потрібен,100 відсодків туди поженуть за відміткою-дуже “солодко” все розписали))))))хлопці не ведіться,хай козак з безкупським виконують план в ато своєю присутністю в ато))))))

 2. ага коментує:

  так так,Сокирянські ригоанали дйсно зрозуміли як влаштувати “замануху” до ато-робимо паспорта як до цих пір робили,Чернівці-Хмельницький-так дешевше,тай в списки не попадеш,бо зразу попадаєш до якоби “адмінпослуг населенню”,печінки в Сокирянах вміють погризти-тренд від козака такий.а бумажка в Київ вьють_рда бо ж “працює”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 4 =