Відсторонений міський голова Новодністровська судиться за поновлення на посаді
1569503117_1566305032_img_7313

Колишній мер Новодністровська Анатолій Болдашев подав судовий позов до Новодністровської місьради з вимогою скасувати рішення про дострокове припинення повноважень. Про це йдеться в ухвалі Чернівецького окружного адміністративного суду. Пише «Суспільне».

Анатолій Болдашев просить поновити його на посаді Новодністровського міського голови з 18 грудня 2019 року, стягнути з Новодністровської міськради суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Нагадаємо, 18 грудня минулого року депутати Новодністровської міської ради припинилиповноваження мера Анатолія Болдашева. За це рішення проголосували 18 депутатів з 21 присутнього.

Проект рішення про відставку мера зареєструвала депутатка Наталя Цимбалюк. Пізніше її обрали секретаркою міськради. Нам у коментарі вона казала, міського голову мають відсторонити через відкриті кримінальні провадження на посадовців міської ради. Також мер жодного разу публічно не звітував про свою діяльність. Анатолій Болдашев не відповідав на наші телефонні дзвінки.