Вітальні листівки мужнім воїнам відправили діти Сокирянщини

 

З початком зими в нашій державі відзначають свято – День Збройних сил України, Це свято мужності і самовіддіності всіх військовослужбовців, захисники,  хранителів спокою та мирного неба над головою.

З нагоди 29- річниці Збройних Сил України Сокирянським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки було оголошено благодійні акції «Лист воїну АТО» та «Як я захищатиму Батьківщину».

До акції долучилися навчальні заклади Сокирянського району. Учні писали листівки, малювали малюнки, виготовляли обереги воїнам АТО.

Дітлахи впевнені, що їхні роботи і теплі слова неабияк підтримають наших захисників.Вони шлють бійцям відбитки своїх дитячих долоньок. В кожній роботі лунає щире прагнення миру і єдності для України. Тут і щасливі обличчя, і сонце, і поле й птахи – більшість робіт в жовто-блакитних барвах. Маленькі творці навіть присвячують армійцям вірші. З дитячою безпосередністю вони пишуть рядки, які неодмінно піднімуть бойовий дух наших захисників, а ще – розрадять і нагадають про домівку, де про них думають, непокояться і чекають.

Усе це буде відплавлено у військові частини, які виконують завдання за призначенням у зоні проведення Операцій об’єднаних сил  на Сході України.

Сподіваємося, що ці малюнки, обереги і послання стануть для воїнів справжніми оберегами, подарують впевненість у власних силах і перемозі.

Сокирянський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки завдячує всім керівникам навчальних закладів, батькам і дітям, які в міру своїх можливостей допомагають українським воїнам-захисникам, даруючи часточку свого тепла і душі.

 

 

 

ТВО військового комісара Сокирянського

територіального центру комплектування

та соціальної підтримки

підполковник                                                                                       О. ГЛАДКИЙ