Вітання із Всеукраїнським Днем дошкілля!
Logo_Den_doshkillia_Pedrada

Сердечно вітаємо  всіх працівників дошкільних навчальних закладів  та навчально-виховних комплексів: вихователів, вихователів – методистів,  помічників вихователів, музичних керівників, практичних – психологів, кухарів, медичних сестер, ветеранів  з  професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особа, закладаються основи майбутньої особистості та здоров`я дитини. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті.
Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами суспільства.

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашого району.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями ви ділитеся зі своїми вихованцями. Вам вони вірять, вас вони люблять і шанують. Пам’ятайте, що без вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме дошкільники дають надію людству на щасливе майбутнє.

Нехай лагідна посмішка сонечка дарує вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя ваше нехай буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, в серці – добро і мудрість,  в житті – достаток і удача.

Упевнені, що саме ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку на день радості й щастя!

Від усього серця хочем побажати також міцного здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та успіхів у вашій роботі!

З найкращими побажаннями колектив працівників відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА