Вітання мужності і геройству прозвучали щиро і урочисто!

Вчора, 5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, відбулися святкові заходи. В залі районного будинку народної творчості та дозвілля зібралися: учасники ООС/АТО, прикордонники відділу Чернівецького прикордонного загону, військовослужбовці резерву, воїни – афганці, військові    строкової служби, працівники місцевого відділення поліції.

Вітаючи присутніх зі святом,  в.о. голови райдержадміністрації Андрій Маркевич наголосив, що в Збройних Силах України служать віддані, мужні і професійні люди. «…на плечі військових лягає виконання багатьох складних завдань в різних сферах життя. Це не лише оборона держави, її кордонів та відсіч ворога. Військові частини і підрозділи Збройних Сил України залучаються до здійснення заходів правового режиму воєнного і надзвичайного стану, боротьби з тероризмом, посилення охорони державного кордону, ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру», – зазначив Андрій Миколайович. Він подякував всім за службу, відзначив матерів та дружин військових, які завжди підтримують воїнів.  А керуючий справами районної ради Сергій Горн наголосив на важливості виконання військового обов’язку в наш складний час воєнного протистояння.

За патріотизм і доблесть керівники районної влади вручили відзнаки учасникам АТО, прикордонникам, військовим резерву…

Гарні слова вітання лунали від Сокирянського районного військового комісара Олександра Гладкого та командира військової частини А 7220  Олександра Вулковського. За сприяння в роботі комісаріату, патріотизм  Олександр Гладкий вручив подяку в.о. голови райдержадміністрації Андрію Маркевичу. Відзнаками також нагороджено керівників ДП «Сокирянський лісгосп» Олександра Чебана та місцевого відділення поліції  Романа Бандуряка.

Опісля для всіх лунав святковий концерт, цікаві нові номери  у виконанні талановитих діток, музикантів та виконавців.

Пише сайт Сокирянської РДА.

Фото Сергія МАЛАНЧУКА