Владислав Черней знову став головою МО ГО ВФСТ «Колос»

Сьогодні представники населених пунктів Сокирянщини зібрались на позачергову звітно-виборну конференцію місцевого осередку ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос».  Участь в роботі взяли заступник голови Сокирянської РДА Андрій Маркевич, керуючий справами районної ради Сергій Горн, голова обласного осередку ВФСТ «Колос» Петро Івасюк.

Основні питання, що виносилися на розгляд, – доповідь голови товариства про діяльність у минулих роках, звіти ревізійної, мандатної та редакційної комісій, обрання представництва на обласну конференцію і, звичайно, те , що турбувало усіх присутніх, – голосування за нового очільника місцевого осередку «Колосу».

Вести конференцію делегати доручили  Олександру Чорному, який надав слово  очільнику районної організації Владиславу Чернею для звіту за період роботи  з вересня 2016 року по лютий 2020 року.

Владислав Михайлович охарактеризував діяльність місцевого осередку ГО за період своєї каденції на посаді голови. Особливу увагу зосередив на спортивних заходах, турнірах, змаганнях, чемпіонатах, які вдалося організувати та провести на Сокирянщині за майже 4 роки. Поділився здобутками наших спортсменів на різних рівнях суперництва. Він також відзначив підтримку районної влади в розвитку спорту. Важливою подією в спортивному житті району стало відкриття в 2019 році сучасного футбольного поля зі  штучним покриттям при Сокирянській районній ДЮСШ. Це непересічна подія, для здійснення якої  чимало зусиль доклали небайдужі керівники підприємств району, дирекція спортивного закладу, спортсмени-активісти, керівництво райдержадміністрації та районної ради.  Також Владислав Черней подякував сільським головам за допомогу та підтримку спорту в населених пунктах.

Учасники конференції не мали зауважень до роботи Владислава Михайловича.

Представник ревізійної комісії доповів про використання фінансових ресурсів районного «Колосу» – зауважень у присутніх не було. Мандатна комісія ознайомила всіх детальніше зі складом делегатів районної конференції, а члени редакційної комісії внесли свої пропозиції щодо покращення майбутньої спортивно-масової роботи.

Голова Чернівецької обласної територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» Петро Івасюк подякував своїм колегам із Сокирянщини за співпрацю, відзначив високий рівень виконання суспільних завдань, які покладені на ГО «Колос». Він  рекомендував делегатам обговорити пропозиції майбутнього очільника місцевого осередку. Петро Троянович запропонував кандидатуру  Владислава Чернея.

Відтак делегати, шляхом відкритого голосування, одноголосно обрали головою місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос» Владислава Михайловича Чернея. В ході конференції делегати обговорили та вирішили також низку внутрішніх питань організації.