Вмілі ручки Софії Цибульської, вихованки РЦТДЮ, створюють неймовірні шедеври у кращих українських традиціях

Яскравою намистинкою у низці травневих свят є День вишиванки, який цього року проходить під гаслом “День вишиванки – День родоводу“.

Цього дня вся Україна, кожен куток планети, де живуть українці, перетворюється на фантастичну красу. Україна – це велика сім’я, а сім’я – це маленька держава і тримається вона на любові. Родина до родини – народ. Ми з вами всі – український народ, який складається з родин малих і великих, дружніх і працьовитих.

Це прекрасно знає вихованка  дизайн-студії «Фантазія» Сокирянського РЦТДЮ (керівник-Жар А.В.) Цибульська Софія. Дівчинка створила свій унікальний виріб із зображенням родинного дерева.

Кожен візерунок символізує зашифрований  QR-код імен членів родини. Всі складові композиції мають своє сакральне значення: яблучка – це перемоги та досягнення, квіти – своєрідні символи мудрості, віри, надії, любові, листя – пробудження життя, ангели – охоронці родинного вогнища, а рушник – це духовний символ тепла материнських рук,
батьківської оселі  та любові до рідного краю.

Саме у такій атмосфері зростає Софійка – розумною, талановитою, вмілою, успішною. Добре навчається в школі, а поруч – розвиває мистецькі здібності.

А ще приємніше зазначити, що сьогодні, у День вишиванки, Софійка Цибульська зустрічає своє 14-річчя! Вітаємо тебе з Днем народження! Хай кожна весна дарує нові сили та натхнення на майбутні перемоги та досягнення. Ти – на порозі юності, тож хай ці прекрасні молоді роки стануть основою розвитку успішної особистості, талановитої майстрині, хорошої людини!