Внаслідок необережного поводження із вогнем на Хотинщині ледь не згорів будинок
Пожежа

4 липня в Хотині внаслідок необережного поводження з вогнем сталося загорання житлового будинку. Як з’ясувалося, власник господарства спалював сміття та залишив багаття без нагляду на близькій відстані до будівлі. У спекотну та вітряну погоду полум’я перекинулось на покрівлю будинку. Пожежу ліквідовували вогнеборці 7 пожежно-рятувальної частини Хотина. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося уникнути подальшого поширення вогню та значних матеріальних втрат. На щастя ніхто не постраждав.

Це вже 33 пожежа від початку року на території Хотинського району. Вогонь забрав життя однієї людини. Завдано великих матеріальних збитків власникам.

Зважаючи на причину виникнення пожежі та пожежонебезпечний період рятувальники нагадують, що розводити багаття, спалювати сміття та рештки сухої рослинності, викидати незагашене вугілля та попіл на відстань менше ніж 15 метрів від будівель та споруд не дозволяється.

Пам’ятайте – забезпечення пожежної безпеки в житлових будинках (квартирах) приватного житлового фонду та інших приватних, окремо розташованих господарських спорудах і гаражах, покладається на їх власників.

Хотинський районний сектор

Управління ДСНС України у Чернівецькій області