Водійські права видані в Україні можна обміняти на італійські
права

Між Україною та Італією підписано угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.

Відтак, громадяни України, які легально проживають в Італії, й італійці, які законно проживають в Україні, зможуть обміняти свої національні водійські посвідчення на аналогічні документи країни проживання. Також власник українського посвідчення водія зможе обміняти його на італійське без складання теоретичних та практичних іспитів і внесення відповідної плати. Процедура обміну займатиме деякий час, оскільки для з’ясування дійсності і достовірності документів буде проводитися спеціальна перевірка.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства закордонних справ України у мережі Facebook.

Нагадаємо, що нещодавно Рада Європейського Союзу включила Україну до рекомендованого переліку третіх держав, для громадян яких пропонується скасувати тимчасові обмеження на необов’язкові поїздки до Європейського Союзу. Наразі до списку країн для всіх типів подорожей українців додались також Бельгія, Данія, Естонія, Іспанія, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція та Швеція.

Для в’їзду до більшості країн необхідне свідоцтво про повну вакцинацію або свіжий негативний тест.

Конкретні умови в’їзду до кожної окремої країни можуть відрізнятися. Деталі, а також перелік затверджених в країні вакцин можна перевірити на інтерактивній карті МЗС, перейшовши за посиланням: http://tripadvisor.mfa.gov.ua.