Воїни – афганці обрали нового голову районної організації

В райдержадміністрації відбулася зустріч заступника голови райдержадміністрації Петра Бескупського та голови районної ради Василя Козака з учасниками бойових дій в Республіці Афганістан. В зустрічі також взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району, міський та сільські голови.

Підняття тарифів на газ і світло, а також збереження існуючих пільг –  це ті болючі питання, які наразі найбільше хвилюють населення і ветеранів Афгану, отож найбільше питань були звернуті саме до керівників районного управління газопостачання та Сокирянського РЕМу. За словами афганців кожного місяця невідомо звідки виникає заборгованість, хоча вони намагаються в повному обсязі сплачувати за послуги. Пояснюючи ситуацію  керівники профільнихслужб зазначили, що вказанав квитанції сума до сплати є рекомендованою і якщо людина не згідна з цим нарахуванням вона повинна звернутися в службу, де негайно будуть внесені до сплати ті показники, які споживач зафіксував за лічильником. Розбіжність з показниками споживача і контролера виникає тому, що контролери фізично не встигають в одні і ті ж терміни кожного місяці знімати показники лічильника. Однак, як запевнили газовики та ремівці, така розбіжність не впливає на збільшення реальної сплати споживачем за надання послуг. Начальник Сокирянського РЕМу також наголосив, що вже найближчими днями в усі домогосподарства надійдуть бланки декларацій та заяв на отримання субсидій, які необхідно оформити належним чином та передати на опрацювання управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації. Про механізм та особливості нарахування субсидій детально роз’яснила начальник управління соцзахисту.

Були питання і до головного лікаря центральної районної лікарні щодо надання безкоштовних медикаментів. Є нарікання і на дотримання перевізниками законодавства щодо пільгового перевезення пасажирів.  Як зауважили керівники районної влади маємо спільно виявляти та повідомляти про факти порушення законодавства і притягувати до відповідальності винних осіб. На цьому також наголосив присутній на зустрічі прокурор району.

Відтак, на прохання голови районної ветеранської організації та з ініціативи афганців було проведено виборні збори, на порядку денному яких стояло питання обрання голови районної організації воїнів – інтернаціоналістів.  Після довгих дискусій та обговорення кандидатур, головою районної організації було обрано Зеленого Павла Олександровича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 2 =