Волейболісти Сокирянщини – срібні призери фіналу Всеукраїнських спортивних змагань

З 25 червня по 02 липня у місті Скадовськ, що на Херсонщині, відбувся фінал Всеукраїнських спортивних змагань під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з волейболу серед дівчат та юнаків . У спортивних баталіях взяли участь 17 команд із областей України. Буковинський край в цьому році, як і в минулому, представляли чемпіони області – вихованці Сокирянської ДЮСШ ФСТ «Колос».

Організатори такого масштабного  заходу  подбали про забезпечення юних спортсменів триразовим харчуванням, ночівлею у місцевому готелі. Вісім незабутніх днів провели наші юнаки та дівчата на змаганнях найвищого рівня і в підсумку, юнаки стали срібними призерами Всеукраїнських спортивних змагань під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» , а дівчатка посіли сьоме  загальнокомандне місце – це дуже хороший результат для Чернівецької області.

Всі спортсмени отримали неоціненний досвід змагань такого рівня,  радість від спілкування з однолітками з усієї України та безмежну любов та тепло Чорного моря.

Склад команди юнаків:  Подгорний Іван, Янчак Давид, Маленький Владислав, Бєдний Назар, Парадюк Владислав з Білоусівки та  Кобаліс Володимир, Калим Олександр вз Вітрянки. Команда нагороджена Кубком та грамотою,  кожен гравець – медаллю та грамотою. Привітав спортсменів та провів нагородження голова ГО «ВФСТ «Колос»  Олександр Мендусь.

Команду дівчаток представляли Проданюк Вероніка, Гуцунаш Іванна, Пошак Іванна, Мідріган Дар’я, Ленькова Ксенія з Білоусівки, Хрептієвська Вікторія, Зелінська Кармеліта, Фрицак Евеліна з Вітрянки . Підготували  команду тренери-викладачі з волейболу Дмитро Подгорний та Владислав Черней.

Дирекція Сокирянської ДЮСШ висловлює подяку сільському голові с.Білоусівка Олександру Шевчуку за фінансову допомогу в організації поїздки.

 

                                                                                            Галина Харабара