Волонтери просять не викидати тварин на вулицю, а віддавати їх у притулок
1519752830_15142333175a415de5355012.05966925_article_image620x375

У Сокирянах чернівецькі ветеринари розпочали стерилізацію безпритульних собак, про це повідомляє  головний лікар ветеринарної медицини  Сокирянського району Петро Злий.

Після того, як за державною програмою була закуплена вакцина проти сказу, частину безпритульних собак привито спеціалістами районної державної лікарні ветеринарної медицини.  Тварин  відловила волонтер Світлана Шевчук  на власному автотранспорті доправила до Сокирянської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Відтак до Сокирян, на прохання Артура Баранюка та Світлани Шевчук приїхав власник клініки «Пан Коцький», ветеринар Михайло  Мочернюк зі своїм учнем Олександром Криницьким. Спеціалісти успішно провели вісім операцій по стерилізації  собак. Всі препарати і матеріали, необхідні для проведення операцій, були закуплені Галиною Легкун і Оленою Баранюк. Окремі матеріали привезено самим Михайлом Михайловичем.

Волонтери дякують Михайлові Мочернюку за відданість своїй праці, який більше 9 годин працював біля операційного столу.

Втім, робота в цьому напрямку лише розпочалась. Не всі тварини даються до рук, при цьому армія безпритульних постійно поповнюється завдяки сільським мешканцям, які залишають своїх четвероногих друзів у райцентрі, стверджує Петро Васильович. Відтак волонтери просять всіх жителів  Сокирянщини не викидати тварин на вулицю, а привозити до притулку, де їх доглянуть, прооперують та, в подальшому, віддадуть у «добрі руки».  Адже  троє собак, із прооперованих, вже знайшли своїх господарів.

Обов’язки по облаштуванню даного притулку та опіки над тваринами покладені на працівника КП «Сокиряни – благоустрій» Віктора Кучініка (0680864454).