Волонтери Сокирянщини відвідали земляків – бійців, які на службі в зоні АТО

Днями   з чергової поїздки на схід повернулися сокирянські волонтери. Активісти відвідали бійців, які  служать у військовому підрозділі, що захищає підступи до Маріуполя Донецької області.  Серед військовослужбовців  – сокирянці Павло Пержун та Вадим Яцура, сербичанці Іван Костишин та   Микола Гангал, а також новодністровці та кельменчани.

Дістатись до блокпосту у селищі Зоря цивільні змогли лише у супроводі бійців української армії, адже цей опорний пункт розміщений поряд з лінією фронту. А там вже на них чекали з нетерпінням. Гостинно, по-домашньому, зустріли волонтерів на блокпосту №3: солдати показали спартанські умови проживання та пригостили рибною юшкою, яка, здавалось, була неперевершеною. Зовсім вже не іграшковими були укріплення блокпосту: автодорога перегороджена залізобетонними плитами, поряд з дзотом закопаний бронетранспортер з щирим і теплим написом «За мир», трохи далі, глибоко в землі, – місце для відпочинку та щось подібне до їдальні. Жоден з бійців не скаржився на важкі умови несення служби, проте відчувалось, що бійці скучили за домівкою. Незвично було спостерігати за хлопчаками, яких ще кілька місяців тому знав у цивільному житті, можливо, навіть не з кращої сторони. Проте ті, які не сховались за спиною інших, а пішли боронити рідний край. І сьогодні ці хлопці – змужнілі, відповідальніші, суворіші і на них дійсно можна покластись.

Відтак волонтери передали бійцям теплі речі, домашні гостинці, продукти харчування та власноручно з душею виготовлену сербичанцем Костишиним Марком Івановичем для свого сина пічку-буржуйку. Сфотографувавшись на пам’ять, волонтери вирушили у зворотню дорогу, проте пообіцяли знову приїхати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 19 = 22