Все вирішиться у останньому турі

Підходить до завершення чемпіонат району з футболу. Залишився один тур, в якому буде визначено переможця, а також призерів.

Так, у суботу  у Кормані вібулося дербі між двома географічними сусідами – місцевими футболістами та Шебутинцями. Обом командам потрібна була перемога. Для гостей вона б  давала деякі шанси на чемпіонство, для господарів –  не відпустити вперед своїх конкурентів – Романківці. Команди провели  гру дуже обережно. Ціна помилки могла б виявитись великою. В першій половині гри голів глядачі не побачили. В другому таймі господарі завдяки удару зі  штрафного вийшли вперед. М’яч виявився єдиним у зустрічі. Отже, рахунок 1:0 на користь корманчан.

В іншому матчі туру михалківські спортсмени завітали до Сербичан. Гра відбувалась при повній територіальній перевазі гостей. Ще в першому таймі гості забили два м’ячі, а в другому – ще три. Сербичанці відповіли лише одним. Підсумок 1:5, на користь михалківчан.

У матчі Білоусівка – Романківці рахунок 3:0 –  на користь гостей.

Отже, перед останнім туром є два претенденти на перемогу у чемпіонаті. Романківці та Кормань мають по 31 очкові. І в наступному турі зістрічаються між собою, де і визначать переможця. На третьому місці – Шебутинці – 26 очок, на четвертому –  Михалкове – 24 очки. Ці команди визначать 3-4 місце у наступному турі. Сербичани та Білоусівка мають по 12 очок.