Всі бюджетники Сокирянщини до Новорічних свят отримають заборговану зарплату
IMG-622fb59795554ed0b612eeceb28e268c-V

Критичною ще донедавна  залишалась на Сокирянщині ситуація з оплатою праці працівників бюджетних установ. З різних причин, в тому числі і через  неповне  відшкодування  вартості отриманих  послуг  жителями Сокирян і Коболчина районному бюджету Сокирянською міською об’єднаною громадою, працівникам Територіального центру соціального обслуговування населення, художньої, музичної та спортивної шкіл району, районної лікарні,  Центру первинної медико-санітарної допомоги   не була виплачена заробітна плата за останні місяці року. Керівники цих установ змушені були перерозподілити всі заплановані видатки, вдатися до жорсткої економії асигнувань та навіть відпустити спеціалістів у відпустку без збереження заробітної плати. У свою чергу депутати Сокирянської районної ради всі додаткові кошти, які надійшли в процесі перевиконання районного кошторису впродовж нинішнього року, направляли на забезпечення оплати праці бюджетників району.

Тож як повідомив голова Сокирянської районної ради Василь Козак, напередодні Новорічних свят керівництву району «вдалось випросити» необхідні кошти для  погашення заборгованості по оплаті праці.

Тож під час  чергової сесії депутати Сокирянської районної ради оперативно внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік  і за рахунок медичної субвенції ,яка склала 4 млн. 307 тис. грн., стабілізаційної дотації Державного бюджету в розмірі 5 млн. 799 тис. грн.. та 1 млн. 542 тис. грн.  перевиконання районного бюджету розрахувались з бюджетниками Сокирянщини.