Всі працівники Сокирянського лісгоспу мають фінансову підтримку
страховка

Сокирянський лісгосп надав повне страхування від нещасних випадків всім своїм працівникам. Цими днями ДП «Сокирянське лісове господарство» завершило оформлення страхових полюсів на всіх працівників підприємства. Загалом добровільним страхуванням від нещасних випадків компанії «УПЗ Україна» забезпечені 202 лісівники. Ліміт страхової відповідальності складає 14 мільйонів грн. Про це розповів директор ДП «Сокирянське лісове господарство» Олександр ЧЕБАН. За словами Олександра Дмитровича, програма страхування працюватиме не лише в робочий час, а постійно навіть у вихідні та святкові дні.

Страхування працівників пройшло у декілька етапів – ще у березні були оформлені полюси на 62 співробітників державної лісової охорони та фахівців, які задіяні на найбільш небезпечних ділянках роботи. А у липні були застраховані всі інші фахівці лісгоспу.

Максимальна сума страхової виплати кожному співробітнику підприємства складає 240 тис. 520 грн. Вартість страховки в рік для ДП «Сокирянське лісове господарство» обійдеться близько 343 тис. грн.

Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство»