Всі школярі Сокирянського району приступили до навчання
Школа

Стан залучення дітей району до навчального процесу обговорено сьогодні на апаратній нараді при  голові  районної державної адміністрації Петру Бескупському. Зокрема, проаналізовано результати щорічного рейду «Урок», метою якого є виявлення дітей шкільного віку, які з різних причин не приступили до навчання.

Як зазначають фахівці, нинішнього року всі діти шкільного віку приступили до навчання у загальноосвітніх навчальних закладах району. При проведені рейду «Урок» особливу увагу було приділено категорії сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. За словами представників  служби у справах дітей райдержадміністрації дітки цієї категорії вчасно сіли за шкільні парти та забезпечені всіма необхідними для процесу навчання речами.

Голова райдержадміністрації Петро Бескупський наголосив на необхідності здійснення постійного суворого контролю за станом відвідування учнями шкіл району, не допускати пропусків уроків без поважних причин. У разі виявлення таких випадків мають бути вжиті вичерпні заходи аби повернути дитину до навчання.