Втриматися у кріслах керманичів Ломачинець Петрикам, Нажигам… уже допомагає приватна охоронна фірма, якій платить бюджетні гроші Новодністровськ

У Ломачинцях охоронна група за наказом Новодністровської міської ради не впускає людей, у тому числі депутатів, до приміщення адміністративної будівлі сільради.

Про це журналістам повідомила Лілія Кефа, яка за рішенням останньої сесії зараз виконує функції секретаря сільської ради. Коли пані Лілія прийшла на роботу, працівники чернівецької охоронної компанії «Інвест-Альянс» не впустили жінку та повідомили, що їм було доручено «стерегти» Ломачинецький старостинський округ.

Коли ломачинчани попросили охоронців показати свої посвідчення, ті відмовилися та заявили, що працюють тут згідно договору, що був укладений 29 жовтня між їх фірмою та Новодністровською міськрадою.  У документі ж вказано, що дійсно угода діє між охоронною компанією та радою «міста енергетиків», в особі заступника мера Гінгуляка.

Із міського бюджету Новодністровська  ті, що захищають від людей їхню ж власність, витрачають на охоронців 78 гривень на годину. Тобто, якщо «вояки у цивільному» стоятимуть біля сільради 24 години, із кишень людей на це виплигне більше 1800 гривень. Цікаво, що договір діятиме до кінця цього року. Тобто, Новодністровська міська рада може витратити на це безглуздя більше 100 000 гривень. Не дивина ж бо?

Агов, де «правдоруб-депутат»? Чому не галасує, що бездумно витрачаються кошти, так як критикував нещодавно, що направляють гроші на вибори? Тобто на те, щоб здійснилася воля народу і люди могли обрати представників, які б дійсно захищали їх інтереси, фінансових ресурсів не потрібно було направляти, а на забавки чиновників, які не дозволяють ломачинчанам приступити до своєї ж громадської власності, можна? Новодністровці, ви і далі мовчатимете? З вашого бюджету гроші витрачають на безглуздя. А 100 000 гривень можна було б направити на, потрібніші для міста, цілі.

Що стосується в.о. старости Петрик, яку бережуть,  як цінний «скарб», то її на місці не було. Тож відповісти ломачинчанам, чому від них закривають їх майно, не було кому. Не поговорив із людьми і Нажига… Знову нишком фотографував все із автівки, щоб уже ввечері обпаплюжити своїх односельців на сторінках Facebook.

Від кого захищаєтеся, панове лицеміри? У кого чиста совість, хто не боїться стати перед людьми та відкрито вступити у діалог, мати мужність почути не тільки високих покровителів, але і тих, кому болить доля рідного села, тим охорона не потрібна. Ховається той, хто усвідомлює, що давно іде шляхом бездумства, свавілля та вигоди. Та чи допоможуть вам охоронні компанії, коли настане час відповідати за своїми злочинні, антинародні дії?!