Ви – сила й мужність, Ви – захисники України!

В переддень Дня захисника України в читальному залі Сокирянської центральної районної бібліотеки пройшло чергове засідання читацького клубу «Меридіан» у формі патріотичного діалогу «Ви – сила й мужність, Ви – захисники України!». На свято були запрошені захисники України, які несуть сьогодні нелегку військову службу у Збройних Силах України, працівники райвійськкомату – Козир Сергій Володимирович та Лінгурян Ігор Борисович, які поділилися своїми спогадами про нелегкі будні в зоні АТО.

Присутні хвилиною мовчання схилили голови перед пам’яттю і славним подвигом синів України – героїв УПА, воїнів-визволителів у роки Другої світової війни, героїв Небесної Сотні і героїв АТО, а також нашого земляка Степана Загребельного.

Зворушливо, проникливо прочитав вірш учень місцевої гімназії Андрій Савчук. Усі учасники заходу прийняли участь у флешмобі «Слава захисникам України».

Присутні мали змогу ознайомитись з розгорнутою книжково-ілюстративною виставкою «Благословенна та держава, що має відданих синів».

Миру всім та добра.