Виберіть мене!!! Передвиборна метушня… дивує і вражає…
vse-poznaetsya-v-sravnenii-narodnaya-mudrost-ili-apogej-filosofskoj-misli_2

Все пізнається у порівнянні. Інколи задумуюсь,  чого я скільки критикую нинішню міську раду – ніби, щось порсаються, намагаються, ніби, щось зробити для громади, навіть не перестають на колінах перед нардепом Бурбаком плазувати, в обмін на прихильність і фінансові ресурси. Ніби могло ж бути і гірше.

Лише проаналізувавши досвід інших громад, які одночасно з Сокирянською долучились до реформи, розумієш,  на скільки недалекоглядна, не професійна, корумпована і нахабна міська влада у рідному місті. Дорослі чоловіки, а гірше бабок базарних.  Замість того, щоб,  розробивши стратегію, стало розвиватись, наводячи лад поступово на всіх об’єктах і у всіх сферах у нас, як зауважив сам Равлик , «латають дірки» –  судорожно метушаться з боку в бік та переслідують і зводять рахунки з тими, хто критикикує. Відтак маємо бюджети споживання, а ніяк не розвитку. А виконання проектів, у більшості розраховано на кілька років, і зводиться до банального відмивання коштів, за якість робіт і згадувати не хочеться. Ще  за дивним збігом обставин, завершуються всі довгобуди якраз напередодні виборів.

Тут все зрозуміло – Равлик, досвідчений бюрократ, і розуміє, що у виборців коротка пам’ять. Тож замилити очі можна за останні кілька місяців перед волевиявленням, принаймні,  раніше це спрацьовувало.

Сьогодні ще раз хочу звернути увагу на Дунаєвецьку ОТГ і порівняти зроблене жінкою за рік, у якої навіть нема підтримки Максима Бурбака, з грандіозними звершеннями мера Сокирян.

Думай – те!