“ВИБІР КРАЇНИ 2020» – в руках лісівників Сокирянщини

 

Бути в числі кращих вже стає доброю традицією  Сокирянських лісівників. Вчергове результативна праця колективу лісогосподарського підприємства визнана на національному рівні і нинішнього року. Днями Сокирянський лісгосп було відзначено премією “ВИБІР КРАЇНИ”. Ця нагорода щорічно вручається підприємствам, які зробили вагомий внесок у розвиток та майбутнє України на підставі статистичних даних.

Як повідомляють засновники рейтингу,  команда незалежних експертів, досліджуючи результати роботи та діяльності компаній, обирає лише тих, хто є гідним та впевненим учасником ринку у своїй категорії на національному, або регіональному рівні. Крім того, динаміка розвитку та фінансові показники компанії мають бути стабільними. Саме такою успішною, ефективною і новаторською є діяльність нашого підприємства. Всі фінансові показники постійно утримують лідируючі позиції. Плани і зобов’язання виконуються.

Після наради-планування з керівниками структурних підрозділів  директор Сокирянського держлісгоспу Олександр ЧЕБАН повідомив колектив підприємства про визнання плідної роботи лісівників Сокирянщини, подякував всім за внесок у розвиток підприємства і галузі вцілому.

Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство»