“Вибір молоді – спорт”

16 вересня відбулася зустріч керівників районної влади з румунськими учасниками транскордонного проекту «Програма спортивного стимулювання «Вибір молоді – спорт» в рамках Спільної операційної Програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова  2007 – 2013».

Відкриваючи зустріч керівники районної влади зазначили, що Сокирянщина відкрита для всіх інвестиційних проектів, які сприяють її розвитку. Вже завершена реалізація чергового проекту, яка дала можливість створити належні умови для занять дітей спортом, формування розуміння введення здорового способу життя та дозволила обладнати Сокирянську дитячо –юнацьку спортивну школу сучасними тренажерами та інвентарем.

У ході зустрічі координатор проекту Олександр Саєнко повідомив  про основні результати та проведені заходи проекту, зокрема про тренінги зі здорового способу життя, майстер-класи за участі зірок футболу; придбання спортивного обладнання, флешмоби та товариський тристоронній футбольний турнір. А представник проектної команди –  партнера – пан Марчел (Румунія) охарактеризував впровадження Проекту та співучасть в ньому його держави.

Слід зазначити, що передував зустрічі візит її учасників в Сокирянську дитячо – юнацьку спортивну школу. Гості були приємно враженні приміщенням школи та його оснащенням.

Довідково:

Зазначений Проект реалізовувався з 2013 року у партнерстві із органами влади Сокирянщини, Сокирянською дитячо-юнацькою районною спортивною школою, Благодійним фондом ANA (Румунія), Окницькою районною радою (Молдова) та Буковинським центром реконструкції та розвитку (Україна) у рамках Спільної Операційної Програми Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013. Загальний бюджет проекту складав 141 486,60 євро (еквівалент у грн. – 2 419 420.86), у тому числі бюджет на реалізацію проекту Сокирянською районною державною адміністрацією – 64 530,15 євро (еквівалент у грн. – 1 103 465.57). Фінансування проекту здійснюється на 89,71% від Європейського Союзу

Цілями реалізації проекту були  сприяння більш тісної взаємодії між населенням та громадами, що проживають на прикордонних територіях.