Вихованка Сокирянського РЦТДЮ серед призерів Міжрегіонального фото-фестивалю

Чи не наймолодшим видом художньої творчості є мистецтво фотографії. Здавалося б: ну що там такого? Дістав фотоапарат, направив у потрібний напрямок, кнопку натиснув та й вся премудрість. Але, то лише на перший погляд. Вміння обрати необхідний ракурс і, найголовніше, влучити в потрібний момент, дається, м’яко кажучи, далеко не кожному.

Але саме такі навики продемонструвала юна вихованка Сокирянського РЦТДЮ Сварчевська Настя під час участі у відкритому Міжрегіональному фото-фестивалі «Осінні барви Буковини», що відбувся з 4-го по 7-ме жовтня у м. Вижниця. За регламентом конкурс проходив у два етапи. До першого (заочного) фотороботи учасників заздалегідь були надіслані на розгляд журі і по результатам нашій конкурсантці було присуджено високе третє місце в номінації «Мій рідний край».  Другий етап (очний) проходив вже безпосередньо під час фестивалю. В рамках останнього була проведена культурно-масова робота. Конкурсантам влаштували екскурсії містами Вижниця та Чернівці, відвідини музеїв Гуцульщини та туристичний похід в мальовничі Карпати. Все побачене, юним фотографам запропонували супроводжувати фотосесіями, а відтак, представити кращі роботи знову ж на огляд компетентним суддям змагань. І ось у номінації «Портрети осені» Анастасія знову серед всіх учасників виборює третє місце, цим самим повністю «окупуючи» бронзову сходинку п’єдесталу змагань, за що  нагороджується грамотами Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА.

В завершення заходу молоді фотокореспонденти мали змогу взяти участь у тренінгах та майстер-класах, влаштованих справжніми професіоналами фотомистецтва. Отже, крім призових місць здобуто ще й неоціненний досвід.