Вихованка Сокирянської районної художньої школи Катерина Мироненкова – переможець обласного конкурсу творчих робіт
4d67df75921b5d86c41d092c4e840f2e

Днями в залі учбово-методичного центру культури Буковини діяла обласна виставка ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». За результатами розгляду  компетентне журі конкурсу відібрало 10 кращих робіт, які представлятимуть Чернівецьку область у ІV етапі конкурсу, який відбуватиметься у м. Києві. Пише сайт Сокирянської РДА.

Метою заходу є активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, вивчення спадщини Т.Г.Шевченка, виявлення художніх здібностей та обдарувань серед підростаючого покоління.

Цьогоріч на конкурсі було презентовано 86 творів. Зокрема,  у номінації «Образотворче мистецтво» – продемонстровано 60 робіт та у номінації «Народне мистецтво» – 26. На розгляд глядачів та обласного журі представлено живопис акварельними й гуашевими фарбами, графічні твори, виконані олівцями – простим та кольоровими, гратографія, ліногравюра, гіпсографія, витинанки, гобелени, імітація під вітраж, ляльки-мотанки, картини, вишиті гладдю, текстильні колажі, випалювання на дереві.

За результатами  обговорень і голосувань компетентного журі у номінації «Народне мистецтво» перемогу отримала і учениця 3 класу Сокирянської районної художньої школи Катерина Мироненкова із серією робіт,  вишитих гладдю «Шевченкіана», старший викладач Валентина Ярова.

Вітаємо переможницю та її талановитого педагога та бажаємо щедрих творчих здобутків і визнання !