Вихованці Хотинської ДЮСШ взяли участь у Всеукраїнському турнірі з гандболу серед команд дівчат

Днями вихованці Хотинської ДЮСШ секції гандболу під керівництвом тренера Ігора Кондратюка взяли участь у Всеукраїнському турнірі з гандболу серед команд дівчат 2000-2003 р.н. «Придністров’я», який відбувся в м. Городенка Івано-Франківської області.

Протягом трьох днів на спортивному майданчику тривала запекла боротьба за перемогу серед шести команд, які з’їхались майже із всієї України, зокрема – Києва, Жидачева, Ужгорода, Коломиї, місцевої команди Городенка та Хотинської команди.

Сильний склад гравців нашої команди вивів дівчат в лідери турніру, які тільки у фіналі поступились першим місцем команді Києва, програвши 1 м’яч, та з результатом 18-17 очок посіли ІІ місце.

Під час нагородження переможців турніру була відзначена Іванішена Альбіна, як кращий гравець змагань. Про це повідомляють на офіційному сайті Хотинської РДА.