Вихованці гуртків туристсько-спортивного напрямку районного центру творчості дітей та юнацтва відпочивали та оздоровлювалися в районному наметовому таборі «Бригантина»

Від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а значить, благополуччя й добробут усієї країни її майбутнє. Саме наметові табори розвивають у дітей бажання вести здоровий і активний спосіб життя, берегти та зміцнювати здоров’я. Виховують гарні звички, прищеплюють інтерес до занять фізкультурою і спортом, любов до навколишнього середовища.

З 7 по 18 липня 2014 року вихованці гуртків туристсько-спортивного напрямку районного центру творчості дітей та юнацтва, які стали призерами обласних змагань з велосипедного, пішохідного та водного туризму у 2013/2014 навчальному році                        відпочивали та оздоровлювалися в районному наметовому таборі «Бригантина». Наметове містечко було розташоване на березі                   р. Дністер в туристичному комплексі «Услад». Діти були забезпечені чотирьох разовим харчуванням (вартість 50 грн.).                  В рамках табору були проведені змагання з пішохідного та водного туризму, спортивного орієнтування, волейболу, шахів та шахмат.

Було здійснено трьохденний похід (протяжність 52 км)   по берегах Дністровського водосховища.

Яскраві, позитивні та незабутні враження діти отримали катаючись на аквабайку, катері, катамарані. Загартовувались купаючись в басейні та в р. Дністер.

Щиро дякуємо за розвиток та підтримку обдарованої молоді району депутату районної ради Козаку В.В., Сокирянській районній державній адміністрації, управлінню освіти, молоді та спорту РДА, управлінню корпорації «Сварог»,  туристичному комплексу «Услад».

 

 

Директор наметового

табору «Бригантина»

Кулій Н.М.

  1. просто коментує:

    Ото уже лизанула в послєднім абзаці! За державні гроші у приватній структурі оздоровили- самі собі заплатили -.. поділили, а ти дурепа- спасіба-спасіба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

54 + = 59