Вихованці Полянського шкільного лісництва разом з лісівниками турбуються про лісову звірину

До всеукраїнської акції «Зимова пташка поруч» приєдналися учні Полянського шкільного лісництва, яке діє при Клішківецькому лісництві ДП «Хотинське лісове господарство».

На уроках праці при допомозі лісничого В.М. Дарчука та керівника шкільного лісництва Д.С. Мельника учні не тільки беруть активну участь у лісогосподарських та лісокультурних заходах, але й виготовляють шпаківні, годівниці для підгодівлі диких тварин та птахів.

У цих годівничках вони всю зиму підгодовують пташок. Юним природолюбам допомагає лісова охорона Клішківецького лісництва. Лісівники – часті гості Полянського навчально-виховного комплексу (на фото).

Дикі звірі – це наше загальнонаціональне багатство, кажуть діти, вони потребують уважного та турботливого ставлення. Коли настають холоди і у лісі усе важче знайти поживу, підгодівля допомагає пташкам і тваринам не загинути.

Вихованці Полянського шкільного лісництва разом з працівниками мисливського господарства «Придністровське» регулярно підгодовують диких звірів. Мешканцям лісу пропонують поласувати сіном, кормовими віниками, зерном кукурудзи, вівса, картоплею та сіллю.

 

За інформацією ДП «Хотинське ЛГ»