Вихованці шкільного лісництва знайомились з роботою мисливської дільниці
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Змінити ставлення дітей до мисливства вцілому, донести важливість збереження та примноження популяції диких тварин намагаються лісівники Сокирянщини. Вчергове «лісові уроки» відвідали днями учні шкільного лісництва Романковецького ліцею.

Розпочалось заняття ознайомленням з мисливською дільницею ДП «Сокирянське лісове господарство», яка створена не так давно – у 2016 році. Керівник цього структурного підрозділу Іван ГРИЩУК розповів, що більше 6 тис. гектарів лісових насаджень знаходиться під охороною та захистом мисливствознавців лісгоспу.

Викликав здивування у школярів той факт, що важлива складова роботи мисливствознавців лісгоспу – забезпечення правильного харчування лісових мешканців. Лісівники займаються заготівлею корму для тварин фактично впродовж усього  року. Для цього  вони косять сіно, збирають жолуді, зернові, коренеплоди.

«Для того, щоб лісові мешканці могли без проблем пережити зиму, ми заготовили для них майже три тонни зернових відходів та жолудів, 2 тис. 700 кілограмів кукурудзи в струках, закупили 142 кілограми солі. Достатня кількість у запасах лісгоспу сіна та дерев’яних віників», – проінформував начальник мисливської дільниці Іван ГРИЩУК.

Сезон підгодівлі починається з першого листопада і триватиме аж до початку весни. Втім, взимку звірам найважче знайти їжу, тому лісівники таким чином «підстраховують» звірину – облаштовують місця для підгодівлі. Нині на мисливських угіддях Сокирянщини облаштовано 20 підгодівельних майданчиків  для диких свиней та така ж кількість кормушок для козуль. Біля кожного з них є і солонець.

На завершення юні лісівники разом зі своїми наставниками щедро – доверху наповнили кілька місць для гостинців диких тварин  та пообіцяли постійно допомагати мисливцям.

Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство»