Вихованці Сокирянської ДЮСШ підтвердили вкотре: Спорт – вірний шлях життя!

На центральній площі міста продемонстрували свою фізичну досконалість десятки юних спортсменів,  мотиваційні фрази, які були використані в даному заході, допоможуть  не звернути зі спортивного шляху або тільки розпочати його.

 

Спорт є ефективним засобом фізичного виховання. Його цінність визначається стимулюючим впливом на поширення фізичної культури серед різних верств населення і в цьому плані спорт має міжнародне значення.

Як повідомлялося раніше,  метою проекту є сприяння більш тісної взаємодії між населенням та громадами, що проживають в прикордонних територія, а також заохочення дітей та молодих людей до здорового способу життя. Проект реалізовуватиметься протягом 11 місяців у партнерстві із органами влади Сокирянщини, Сокирянською дитячо-юнацькою районною спортивною школою та асоціацією “Колос” (Україна), Благодійним фондом ANA (Румунія), Окницькою районною радою (Молдова) та Буковинським центром реконструкції та розвитку (Україна) у рамках Спільної Операційної Програми Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013. Загальний бюджет проекту складає 141 486,60 євро (еквівалент у грн. – 2 419 420.86), у тому числі бюджет на реалізацію проекту Сокирянською районною державною адміністрацією – 64 530,15 євро (еквівалент у грн. – 1 103 465.57). Фінансування проекту здійснюється на 89,71% від Європейського Союзу.

Спорт  – це здорове життя! Обирайте вірний шлях для життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

82 + = 88