Високі результати праці мають вчителі та учні Грубнянського НВК
20180510_121013

“Талант – то крапля здібностей і море праці”

                                                                                                                              Г.Тютюнник

Кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Місія вчителів, батьків допомогти дитині розвинути свій дар, скористатися своєю унікальністю з користю для себе та оточуючих.

Таке зернятко  проростила Алла Андріївна Щербатюк, вчителька української мови та літератури Грубнянського НВК  в учениці 9 класу Ірини Кривоносової.  Ця дівчинка ,  закохана у філологію  – неодноразовий  призер районних  та обласних філологічних олімпіад, конкурсів імені Тараса Шевченка, знавців рідної мови імені  Петра Яцика. У цьому навчальному році  Іра  досягла  неймовірного результату. Спочатку виборола І місце у районному, потім обласному етапах Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. ЇЇ  письмова робота « Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…», присвячена темі рідної  України,   визнана переможцем  4 етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу  учнівської творчості.

За наказом Міністерства освіти і науки України від 25 травня 2020 року за № 687  учениця Грубнянського НВК Кривоносова Ірина та її наставниця Щербатюк Алла Андріївна  нагороджені дипломами  та цінними подарунками.

                                                                           Ірина Тарасова,

                                                            директор Грубнянського НВК