З 4-5 листопада 2017 року стартував ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів ЗНЗ з інформаційних технологій, російської мови та літератури, астрономії, біології, у якому взяли участь переможці шкільних етапів.
Переможцями стали:
Інформаційні технології
– Чорна Аміна Вікторівна, учениця 8 класу Михалківського НВК – І місце, вчитель Ярова Наталія Іванівна;
– Сливка Олександр Олександрович, учень 8 класу Селищанського НВК – ІІ місце, вчитель Кривчанська Антоніна Василівна;
– Кривчанський Вадим Іванович, учень 9 класу Селищанського НВК – І місце, вчитель Кривчанська Антоніна Василівна;
– Кремінський Микола Вікторович, учень 9 класу Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича – ІІ місце, вчитель Харабара Євген Анатолійович;
– Цуркан Богдан Геннадійович, учень 9 класу Шебутинецького НВК – ІІІ місце, вчитель Тимчук Валерій Олексійович;
– Тимчук Владислав Валерійович, учень 10 класу Шебутинецького НВК – І місце, вчитель ТимчукВалерій Олексійович;
– Яровий Олександр Вікторович, учень 10 класу Михалківського НВК – ІІ місце, вчитель Ярова Наталія Іванівна;
– Цап Вадим Васильович, учень 10 класу Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича – ІІІ місце, вчитель Кувіла Юрій Михайлович;
– Боднар Анастасія Ігорівна, учень 11 класу Селищанського НВК – І місце, вчитель Кривчанська Антоніна Василівна;
– Цуркан Тарас Федорович, учень 11 класу Шебутинецького НВК – ІІ місце, вчитель Тимчук Валерій Олексійович;
– Череватий Максим Миколайович, учень 11 класу Михалківського НВК – ІІІ місце, вчитель Ярова Наталія Іванівна;
– Ілінчук Богдан Дмитрович, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гвіздівці – ІІІ місце, вчитель Мудрик Руслан Володимирович.
Російська мова та література
– Кривоносова Ірина Владиславівна, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна – І місце, вчитель – Радишевська Антоніна Лаврентіївна;
– Чижевська Майя Вікторівна, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна – ІІ місце, вчитель – Радишевська Антоніна Лаврентіївна;
– Овчіннікова Олександра Олександрівна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна – І місце, вчитель – Кутєйнікова Світлана Геннадіївна;
– Попова Анєта Олегівна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна – ІІ місце, вчитель – Кутєйнікова Світлана Геннадіївна;
– Попова Дар’я Володимирівна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна – І місце, вчитель – Радишевська Антоніна Лаврентіївна;
– Максімова Олександра Василівна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна – ІІ місце, вчитель – Радишевська Антоніна Лаврентіївна;
– Пономарьов Анатолій Владиславович, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна – І місце, вчитель – Радишевська Антоніна Лаврентіївна;
– Скороход Володимир Анатолійович, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна –ІІ місце, вчитель – Радишевська Антоніна Лаврентіївна.
Астрономія
-Щербатий Павло Васильович, учень 10 класу Романковецької гімназії ім. К.Ф.Поповича – І місце, вчитель Федоришина Ірина Михайлівна
Біологія
– Марчук Діана Іванівна, учениця 8 класу Селищанського НВК – І місце, вчитель – Цуркан Лідія Василівна;
– Мошак Надія Анатоліївна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Василівка – ІІ місце, вчитель – Бурченко Ольга Василівна;
– Цибульська Ольга Василівна, учениця 8 класу Білоусівського НВК – ІІ місце, вчитель – Дорофей Марія Семенівна;
– Жук Юрій Юрійович, учень 8 класу Вітрянського НВК –ІІІ місце, вчитель – Герасимчук Мар’яна Геннадіївна;
– Максимчук Надія Василівна, учениця 8 класу Шебутинецького НВК – ІІІ місце, вчитель – Нараєвська Вікторія Олегівна;
– Андрух Вікторія Вікторівна, учениця 9 класу Михалківського НВК – І місце, вчитель – Гапчук Людмила Михайлівна;
– Бордіянчук Алла Михайлівна, учениця 9 класу Білоусівського НВК – ІІ місце, вчитель – Дорофей Марія Семенівна;
– Хрептієвська Валерія Віталіївна, учениця 9 класу Вітрянського НВК – ІІІ місце, вчитель – Герасимчук Мар’яна Геннадіївна;
– Цура Владислав Васильович, учень 9 класу Шебутинецького НВК – ІІІ місце, вчитель – Нараєвська Вікторія Олегівна;
– Станішевська Лілія Володимирівна, учениця 10 класу Романковецької гімназії ім. К.Ф.Поповича – І місце, вчитель – Азімова Вікторія Степанівна;
– Тимчук Ольга Олегівна, учениця 10 класу Шебутинецького НВК – ІІ місце, вчитель – Козак Валентина Іванівна;
– Чижевський Олексій Анатолійович, учень 10 класу Михалківського НВК – ІІІ місце, вчитель – Гапчук Людмила Михайлівна;
– Самараш Ангеліна Русланівна, учениця 11 класу Білоусівського НВК – І місце, вчитель – Дорофей Марія Семенівна;
– Кушнір Артур Русланович, учень 11 класу Сербичанського НВК – ІІ місце, вчитель – Марко Лариса Петрівна;
– Глушко Діана Миколаївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Василівка – ІІІ місце, вчитель – Бурченко Ольга Василівна;
– Григорюк Олег Олексійович, учень 11 класу Михалківського НВК – ІІІ місце, вчитель – Гапчук Людмила Михайлівна
Одночасно 4 листопада пройшов ІІ етап Міжнародного мовно-літераурного конкурсу ім.Т.Г. Шевченка. Перереможці районного етапу конкурсу:
– Руснак Артем, учень 5 класу Сербичанського НВК – І місце, вчитель Лазаренко Тетяна В’ячеславівна;
– Сотволдієва Діана, учениця 5 класу Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича – ІІ місце, вчитель Лянга Валентина Вікторівна;
– Бинда Діана, учениця 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Грубна – ІІІ місце, вчитель Щербатюк Алла Андріївна;
– Кобаліс Максим, учень 5 класу Вітрянського НВК – ІІІ місце, вчитель Зелінська Людмила Миколаївна;
– Самараш Оксана, учениця 6 класу Білоусівського НВК – І місце, вчитель Маланич Наталя Миколаївна;
– Война Ярослава, учениця 6 класу Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича – ІІ місце, вчитель Хрущовська Інна Сергіївна;
– Доготар Єлізавета, учениця 6 класу Олексіївського НВК – ІІІ місце, вчитель Яжук Наталія Іванівна;
– Кривоносова Ірина, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Грубна – І місце, вчитель Щербатюк Алла Андріївна;
– Полян Ліна, учениця 7 класу Корманського НВК – ІІ місце, вчитель Мельник Алла Миколаївна;
– Леснік Валерія, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Василівка – ІІІ місце, вчитель Галогоц Марія Максимівна;
– Цап Альона, учениця 7 класу Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича – ІІІ місце, вчитель Хрущовська Інна Сергіївна;
– Олійник Дар’я, учениця 7 класу Сербичанського НВК – ІІІ місце, вчитель Лазаренко Тетяна В’ячеславівна;
– Лазаренко Марта, учениця 8 класу Сербичанського НВК – І місце, вчитель Московчук Марина Жоржовна;
– Шимоння Іванна, учениця 8 класу класу Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича – ІІ місце, вчитель Кельман Галина Григорівна;
– Орловська Аріна, учениця 8 класу Корманського НВК – ІІІ місце, вчитель Мельник Алла Миколаївна;
– Костюк Тетяна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Василівка – ІІІ місце, вчитель Кримняк Раїса Павлівна.;
– Тарабузан Тарас, учень 9 класу Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича – І місце, вчитель Тарабузан Альона Михайлівна;
– Бабенчук Каріна, учениця 9 класу Білоусівського НВК – ІІ місце, вчитель Бойчук Світлана Миколаївна;
– Микитюк Яна, учениця 9 класу Волошківського НВК – ІІІ місце, вчитель Гуйван Світлана Іванівна;
– Герасимчук Анна, учениця 9 класу Вітрянського НВК – ІІІ місце, вчитель Зелінська Людмила Миколаївна;
– Щербань Каріна, учениця 9 класу Корманського НВК – ІІІ місце, вчитель Дзіняк Жанна Ігорівна;
– Базелюк Іванна, учениця 10 класу Корманського НВК – І місце, вчитель Мельник Алла Миколаївна;
– Брижак Альона, учениця 10 класу Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича – І місце, вчитель Кельман Галина Григорівна;
– Ленькова Наталія, учениця 10 класу Білоусівського НВК – ІІІ місце, вчитель Маланич Наталя Миколаївна;
– Хрущовська Ельвіна, учениця 11 класу Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича – І місце, вчитель Хрущовська Інна Сергіївна;
– Самараш Яна, учениця 11 класу Білоусівського НВК – ІІ місце, вчитель Бойчук Світлана Миколаївна;
– Гайдей Іванна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с Ломачинці – ІІІ місце, вчитель Тодорович Галина Дмитрівна;
– Кушнір Артур, учень 11 класу Сербичанського НВК – ІІІ місце, вчитель Лазаренко Тетяна В’ячеславівна.