Як і де краще зустріти Новий рік на Сокирянщині?
skoro-novyjj-god-2017-3

Календар повідомляє нам, що до Нового року залишилися лічені дні. Тож зараз ми стараємося швиденько все спланувати – купуємо подарунки, ялинкові прикраси, домогосподині вишукують оригінальні та смачні рецепти страв на святковий стіл, малеча щиро очікує на новорічне диво.

За китайським календарем 2018-й – рік Жовтого Земляного Собаки. Тож як його зустріти, аби успіх, достаток, здоров’я та кохання стали нашими постійними супутниками у майбутньому році?

Новий рік – це час для казки. В новорічні свята так хочеться, щоб нас оточували красива ялинка, різноманітні іграшки та вогники. Саме такі речі й творять справжню магію Нового року! І, що найприємніше, кожен може створити це диво самостійно у квартирі чи будинку.

Ялинку варто прикрашати всією сім’єю. Дуже важливо, щоб члени родини не сварились під час цього заняття. Прикраси слід обирати згідно традицій вашої сім’ї, але при цьому краще уникати яскравого червоного кольору. Варто віддати пріоритет усім відтінкам жовтого.

Не менш важливим у Новорічну ніч стане і ваш особистий образ. Як стверджують астрологи, рік Жовтого Земляного Собаки необхідно зустрічати в одязі певного кольору, а саме: жовтого, пісочного, оливкового, золотистого, коричневого і кавового. Нейтральні кольори – білий, кремовий, молочний теж підходять. Важливо, щоб вбрання, яке ви вибрали для новорічної ночі, було не дуже яскравим, а скоріше м’яким та пастельним.

Велику увагу перед святом ми приділяємо місцю, де зустрічатимемо найособливішу ніч у році. Дехто святкує вдома чи у друзів, а інші надають перевагу ресторанам. Тож який із цих способів найвдаліший? Де краще відсвяткувати Новий рік?

Звичайно, кожен обирає варіант відповідно до своїх уподобань та звичок. Тому ми вирішили проаналізувати, в яку ціну ж обійдуться новорічні святкові столи та розваги.За розрахунками експертів цьогорічне меню із традиційних страв на чотирьох людей  вартуватиме українцям майже 1400 гривень, минулоріч ця сума була меншою на трохи більше ніж 31%.Зокрема, салат, без якого не обходиться жоден Новий рік, – олів’є цьогоріч коштуватиме краянам недешево. За три кілограми цієї страви, за даними Держстату станом на 19 грудня, доведеться заплатити трохи більше 130 гривень. Не відмовимося ми і від мандарин. Тішить те, що цьогоріч вони дешевші,  ніж у минулому році.

Тим, хто хоче відсвяткувати Новий рік у ресторані, доведеться викласти більшу суму. У Сокирянах в новорічну ніч працюватимуть два заклади дозвілля – «Люкс» та «Аквамарин». Ціни тут стартують від 500 гривень із людини. Ця сума передбачає смачне меню та цікаву розважальну програму.

У Новодністровську краян розважатимуть у значно більшій кількості закладів. Тут працюватимуть ресторани «Едем», «Лакомка», «Мамба», «Діана» та «Магія». Найменше меню на одну людину вартуватиме у «Діані» – 350-400 гривень із людини. У всіх інших суми варіюють від 400 до 550 гривень.

Тож обирати вам, дорогі земляки.  Але краще завжди пам’ятати, що головне не де зустрічати Новий рік, а з ким. Тож гарного вам настрою та приємної компанії!